Akcija
ALIS CO Rozīnes Sultana Ķīna 200g (1/12)
1,89€
-16 %
1,59€
17.67€/1kg
ARLA APETINA Ōriginal mīkstais siers Danija 200g(1/10)
2,35€
11.75€/1kg
ASTA dārzeņu garšviela Polija 200g(1/20)
0,65€
3.25€/1kg
AUSTIŅAS cepumi Grona Ukraina 550g
2,99€
5.44€/1kg
AUSTRIS maisiņš sarkans (1/100/500)
0,30€
30.00€/1L
AUSTRIS rupjmaize Latvija 370g 5d
1,09€
2.95€/1kg
AUSTRIS saldskābmaize Latvija 370g 5d
1,09€
2.95€/1kg
AUSTRIS Šķiltavas elektroniskās 1gb (1/50)
0,60€
12.00€/1vien
AUSTRIS veikals sērkociņi 1gb (1/10/1000)
0,05€
10.00€/1vien
BORŠČS skābu kāpostu Kronis Latvija 470g (1/8)
1,59€
3.38€/1kg
BORŠČS svaigu kāpostu Kronis Latvija 460g (1/8)
1,59€
3.46€/1kg
BRĒTLIŅAS apceptas tomātu mērcē ar atslēdz. Brīvais Vilnis Latvija 240g (1/24)
1,79€
7.46€/1kg
CĀĻA cīsiņi Rīgas Miesnieks Igaunija 500g 25d
2,29€
4.58€/1kg
CĀĻA KROKETES Rīgas Miesnieks Igaunija 500g 25d
2,89€
5.78€/1kg
CEP&AM! CĀĻA desiņas ar sieru Rīgas Miesnieks Latvija 300g 20d
2,29€
7.63€/1kg
CĒSU Limonāde klasiskā pet Latvija 1,5L(1/6) DEP+
1,19€
0.79€/1L Depozīts 0,10€
CIBA kafijas krējums (10x10g) Latvija100g(1/30)
0,59€
5.90€/1kg
COLGATE Max Fresh zobu pasta Ķīna 75ml (1/12)
2,39€
31.87€/1L
COLGATE Premiere Clean zobu suka 1gb (1/12)
0,99€
0.99€/1vien
COLGATE Triple Action zobu pasta Polija 75ml (1/12)
1,49€
19.87€/1L