ATLANTIJAS SKUMBRIJAS apceptas eļļā Brīvais Vilnis Latvija 230g/161g(1/24)
3,26€
14.17€/1kg
Akcija
ATLANTIJAS SKUMBRIJAS apceptas tom. mērcē Brīvais Vilnis Latvija 240g/168g(1/24)
2,99€
-7 %
2,79€
11.63€/1kg
BANGA lasis eļļā Latvija 120g/84g (1/11)
2,55€
21.25€/1kg
BRĒTLIŅAS tomātu mērcē Brīvais Vilnis Latvija 240g/144g (1/24)
1,73€
7.21€/1kg
Akcija
CAPTAIN RIGA šprotes eļļā Senga Latvija 240g/168g (1/24)
2,78€
-10 %
2,49€
10.38€/1kg
KAIJA LASIS naturālais savā sulā zupas izlase Latvija 240g(1/24)
1,94€
8.08€/1kg
LASIS ZUPAI tomātu mērcē EO Kaija Latvija 240g (1/24)
1,29€
5.38€/1kg
REŅĢES kūpinātas eļļā Brīvais Vilnis Latvija 240g/163g (1/24)
2,87€
11.96€/1kg
RĪGAS BRĒTLIŅAS apceptas tomātu mērcē ar dārz.Brīvais Vilnis Latvija 240g/168g (1/24)
1,99€
8.29€/1kg
SKUMBRIJAS eļļā Brīvais Vilnis Latvija 240g/163g (1/24)
2,99€
12.46€/1kg
SKUMBRIJAS eļļā SGK Latvija 240g(1/48)
1,88€
7.83€/1kg
SKUMBRIJAS savā sulā ar eļļu Brīvais Vilnis Latvija 240g/192g (1/24)
2,99€
12.46€/1kg
Akcija
SKUMBRIJAS savā sulā SGK Latvija 240g (1/48)
1,88€
-10 %
1,69€
7.04€/1kg
SKUMBRIJAS tomātu mērcē SGK Latvija 240g(1/48)
1,88€
7.83€/1kg
SKUMBRIJU FILEJAS tomātu mērcē Brīvais Vilnis Latvija 190g/114g (1/36)
2,99€
15.74€/1kg
ŠPROTES Lielās eļļā Brīvais Vilnis Latvija 240g/163g (1/24)
2,88€
12.00€/1kg
ŠPROTES želejā Brīvais Vilnis Latvija 190g/114g (1/36)
2,99€
15.74€/1kg
Akcija
ŠPROTU pastēte ar atslēdziņu Brīvais Vilnis Latvija 160g (1/36)
1,28€
-15 %
1,09€
6.81€/1kg
Akcija
TEFTEĻI Zivju tomātu mērcē Rīgas Vilnis Latvija 240g (1/48)
1,16€
-15 %
0,99€
4.13€/1kg
TUNCIS eļļā Chunks gabaliņos Blik Vjetnama 185g(1/48)
2,05€
11.08€/1kg