PAR MUMS

Par veikalu tīklu "Austris"                      

"Austris" ir vietējie pārtikas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības veikali Valmierā. Savu darbību Valmierā mēs sākām vairāk nekā pirms 20 gadiem ar vienu veikalu. Laikam ejot un gūstot atsaucību no klientiem, esam izvērsuši savu veikalu tīklu līdz 8 veikaliem, tai skaitā kulinārijas cehu un gaļas cehu.

Paplašinot savu darbību, un, lai varētu saviem klientiem piedāvāt plašāku sortimentu un konkurētspējīgus piedāvājumus, mēs esam pievienojušies SIA "Latvijas Tirgotāju savienība" jeb LatS zīmolam.

Veikala Austris komanda kā misiju savā darbībā uzskata: "Apmierināts pircējs, gandarīts un iedvesmots darbinieks!''

Lai veicinātu klientu apmierinātību, strādājam šādos virzienos: 

*Cena 

*Preču piedāvājums 

*Apkalpošana
Kulinārijas izstrādājumi


Veikals Austris var lepoties ne tikai ar izveidotu mazumtirdzniecības veikalu tīklu Valmierā, bet arī ar pašu ražotiem kulinārijas izstrādājumiem! Austra prasmīgie kulināri lutinās Jūs ar garšīgiem ēdieniem gan svētkos, gan ikdienā!

Piedāvājam arī izveidot dažādas plates Jūsu svētku galdam! Sīkāku informāciju par cenām un piedāvājumu, kā arī veikt pasūtījumu savam svētku galdam varat uzzināt rakstot uz info@austris.lvGaļas cehs


Esam lepni arī par mūsu izveidoto gaļas cehu, jo saviem pircējiem varam nodrošināt svaigu gaļu no cūciņām, kas augušas Latvijā.

Austra gaļas cehs nodrošina visus veikalus ar svaigu gaļu katru dienu! Vasaras sezonā lutinam ar valmieriešiem tik ļoti iecienīto ''Dāldera'' šašliku. Katru gadu sākoties vasaras sezonai, mēs domājam par savu pircēju, lai piedāvātu jaunus un jaunus produktus, kas paredzēti pagatavošanai uz grila Jūsu svētkos, piknikos un izbraukumos pie dabas. Piedāvājumā mums ir cūkgaļas šašliks, steiki, ribiņas un arī dažādi vistas gaļas grilējamie produkti.

Vairāk informācijas un veikt lielākus pasūtījumus savam piknikam varat rakstot uz info@austris.lv


Rekvizīti:

Sia "Austris AG"

Reģ., nr. 44102013036

Biroja adrese: Tērbatas ielas 43, Valmiera, LV-4201

Epasts: info@austris.lv